Güneşli Retaj Royal Hotel Four Elements Spa'da 45 dakikalık Masaj ve Islak Alan Kullanımı 150 TL yerine 69 TL!

İndirimli Fiyat: 69 TL
Değeri:
150 TL
İndirim:
% 54
Kazancınız:
81 TL
Bu fırsatı almak için gereken zaman dolmuştur. Benzer kampanyalara bakabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

Öne Çıkanlar

 • İstanbul'un en seçkin otellerinden olan Retaj'da hizmet veren Four Elements SPA'da, 5 yıldızlı hizmetle kendinizi şımartın...

 • Satın alacağınız bu fırsatla Anti-stres, İsveç, Klasik veya Aromaterapi masajlarından birini seçerek rahatalayacak, SPA kullanımıyla da huzurun ve keyfin tadını çıkaracaksınız...

 • Rüya gibi bir deneyim sizleri bekliyor...

Nasıl Kullanılır?

Detaylar

 • Bu fırsat 24 Ağustos 2013 tarihine kadar geçerlidir.

 • Bu fırsat, Anti Stress masajı için geçerlidir ve masaj 45 dk. sürmektedir.

 • Bu fırsata hamam havuz sauna kullanımı dahildir.

 • Kişi başı kişi 1 fırsat kodu kullanabilir.

 • Kayıt zorunludur. 212 651 36 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fırsatı Sunan

Site:Grupanya
Destek Hattı:(212) 437 89 00

İşletme:Retaj Royal Hotel - Four Elements Spa
http://www.retaj-hotels.com/
Adres:Evren Mah. Koçman Cad. No: 42 / A Retaj Royal Hotel Güneşli / Bağcılar
Telefon:0212 651 36 44
Harita için tıklayın.

Fırsat Detayları

Retaj Royal'de lüksün ve rahatlığın tadını çıkarın...

 • Güneşli Retaj Royal Hotel Four Elements Spa'da, 5 yıldızlı hizmetin ve rahatlığın ayrıcalığını yaşayın...

 • Grupanya farkıyla satın alacağınız bu fırsatla 45 dakikalık masaj ile beraber kapalı havuz, sauna, Fin Hamamı ve stüdyo kullanımından da faydalanabileceksiniz...

Masaj Seçenekleri

 • Anti-stres,

 • İsveç,

 • Klasik,

 • Aromaterapi

Islak Alan Kullanımı

 • Kapalı Havuz,

 • Sauna,

 • Fin Hamamı.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Özyağlarla (esansiyel yağlar) yapılan masaj, deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik özyağların keyifli kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok etkilidir. Özyağlarla nefes rahatlatılabilir, sakinleşme ve yavaşlama ile kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi, masajla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz, koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde uyarılır. Kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

Şifalı ot ve çiçek yağlarıyla yapılan bu masaj hem cildi beslemekte hem de kokunun şifa özelliği kullanılıyor. Klasik bir masaj tekniği ile tüm bedene sürülen yağlar önceden seçilebilir. Zihinsel ve fiziksel yorgunlukta biberiye özü, sinüzit ve nezlede okaliptüs yağı üst solunum yoları için iyi gelecektir.

Aromaterapi, bitkisel Aroma yağları ile terapi uygulama yöntemidir. Aromaterapi'de kullanılan yağlar, bitkilerin kök, çiçek, yaprak vs. bölümlerinden elde edilen saf uçucu yağlardır.

Aromaterapi çok eskiye dayanan bir tedavi yöntemidir. Köklerini Hindistan ve Çin uygarlıklarında görebiliriz. Mısırlılar ise aroma yağlarını mumyalamada ve ayinlerde kullanmışlardır. Aromaterapi daha sonra Mısır'dan Yunan uygarlığına geçmiş, oradan da bütün dünyaya yayılmıştır.

Klasik Masaj

Öfleraj, petrisaj, friksiyon, tapotement ve vibrasyon manipülasyonlarını içeren batı tekniği ile yapılan bir masajdır.

Vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, sinir sistemini gevşetir, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; toksinlerden arındırmak ,rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Genellikle masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak krem tarzı malzeme kullanılarak da klasik masaj uygulanabilir.

İsveç Masajı

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür.

Burada önemli olan kişinin rahatlatılabilinmesi ve bulunduğu ortamdan keyif almasının sağlanmasıdır.

Batı tekniği ile yapılan ve genellikle masaj yağları kullanılarak yapılan bir masaj olup nadir durumlarda tercih halinde kayganlaştırıcı kullanılmadan da yapılabilen bir masajdır

Anti-Stress Masajı

Bali masajının rahatlatıcı etkisini yumuşak dokunuşlar ile hissetmenizi sağlayan, Bali terapistlerinin geleneksel rahatlama masajıdır.