Monkey's Club'da Çocuklar için 5 Adet Oyun Jetonu 5 TL

İndirimli Fiyat: 5 TL
Değeri:
10 TL
İndirim:
% 50
Kazancınız:
5 TL
Bu fırsatı almak için gereken zaman dolmuştur. Benzer kampanyalara bakabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

  • Trenler, çarpışan arabalar ve havuz toplarında gün boyu eğlence
  • 5 ya da 10 jeton seçeneği ile doyasıya etkinlik
  • Kendi yaşıtlarıyla güvenli ortamda sosyalleşen çocuklar

Fırsatı Sunan

Site:ŞehirFırsatı

İşletme:Monkey's Club Jr
http://www.monkeysclubjr.com

Fırsat Detayları

Çocuklarınızın hijyenik ve güvenli bir ortamda akranlarıyla sosyalleşmesini sağlayacak ve doyasıya oyun oynayarak keyifli bir gün geçirmesini sağlayacak jetonlar Monkey's Club'da.

Seçenekler

  • 5 Adet Oyun Jetonu 5 TL
  • 10 Adet Oyun Jetonu 9,90 TL

Monkey's Club JR

Monkey's Club Jr. olarak 2013 yılında Yaşamkent'te Çocuk Eğlence Merkezi, Doğum Günü Parti Evi ve M'Club Cafe olarak; 800 metrekare kapalı alanı, 200 metrekare terası ve alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet sunmaya başladı. Çocuklar renkli, eğlenceli ve hijyenik oyun alanlarında güvenle doya doya eğlenirken siz de M'Club Cafe'mizin muhteşem lezzetlerinin ve huzurlu ortamının tadını çıkarabilirsiniz.

Kişiye özel, farklı konseptlerle çocuklar için özenle hazırladıkları doğum günü partilerinde, okul grupları ve çocuk kulübü etkinliklerinde, sizlere özel düzenledikleri özel gün toplantılarınızda samimi bir ortamda keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Her yaş grubuna hitap eden eğlenceli oyun makinelerinin yanı sıra ; kendinize zaman ayırmak istediğinizde çocuğunuzu güvenle bırakabileceğiniz soft play alanı da bulunmaktadır.