Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi'nde 4 seans Lazer Epilasyon 320 TL yerine sadece 95 TL!

İndirimli Fiyat: 95 TL
Değeri:
320 TL
İndirim:
% 70
Kazancınız:
225 TL
Bu fırsatı almak için gereken zaman dolmuştur. Benzer kampanyalara bakabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

İstenmeyen tüylerinizle sonsuza dek vedalaşmanızı sağlayacak tek yöntem Lazer Epilasyon sayesinde pürüzsüz bir bedene sahip olmak artık çok kolay! Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi'nde muhteşem bir görünüme ve ideal bir tene sahip olmanız için gereken her şey düşünüldü!

Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi'nde 4 seans Lazer Epilasyon 320 TL yerine sadece 95 TL!Bedeninizde değişim rüzgarları eserken pırıl pırıl bir tenin farkını yaşayacaksınız! İstenmeyen tüylerinizden en kalıcı ve sağlıklı yöntemle kurtulmanın rahatlığına sahip olacaksınız...

ÖZEL ANKARA UZMANLAR TIP MERKEZİ

Modern insanın daha yoğun bir tempoda, daha sıkı bir çalışmayla kendi mutluluğu için daha çok yorulduğu günümüz dünyasında,özel ve güzel bir an yaşamak mümkün. Zihnini ve ruhunu şımartmak isteyenler, doğanın en canlı renklerinin rahatlatıcı terapisi, sade ama şık ve zarif objeleri ile içten ve samimi bir huzur ortamının hakim olduğu Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi tam size göre bir güzellik yaşam birimi.

Günümüzün kendine güvenen, her daim zinde ve çekici görünmek isteyen,kusursuz detaylarla yaşam enerjisini pekiştiren, bakımına ve güzelliğine önem veren siz bayanların anlayışına paralel somut bir dünya sunan Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi'nde her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verecek geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Bu tekliften nasıl faydalanacağım?

- Teklifi satın aldığınızda Markapon tarafından size onay kodunun yer aldığı bir e-posta gönderilir. Bu e-posta'yı yazdırmanızı öneririz.
- Kuponu kullanmak için, Uzmanlar Tıp Merkezi'ne gittiniğizde bu kodu oradaki yetkiliye söylemeniz yeterlidir.
- Aldığınız tüm tekliflerin kodlarını ve detaylarını Markapon'un Bana Özel sayfasında da görebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

  • Bu teklif 24 Ekim 2011 tarihine kadar geçerlidir.
  • Rezervasyon gereklidir. Rezervasyon için: 0507 215 75 80
  • Teklif 1 kişiliktir.
  • Teklif 4 seans Lazer Epilasyon uygulamasını içermektedir.
  • Lazer Epilasyon uygulaması yalnızca 1 bölge için geçerlidir. Erkekler apolet (omuz), boyun, yanak bölgelerinden birini; bayanlar ise koltuk altı, bikini bölgesi, yarım kol, yüz veya göbek bölgelerinden birini seçebilirler.
  • Her bölge için 1 kupon kullanabilirsiniz ancak farklı bölgelerde epilasyona devam etmek için daha fazla kupon alabilirsiniz.

Fırsatı Sunan

Site:Markapon
Destek Hattı:(216) 688 81 06

İşletme:Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi
http://www.ankarauzmanlar.com
Adres:Özel Ankara Uzmanlar Tıp Merkezi G.M.K Bulvarı Şehit Danış Tunalıgil Sok. No:3 (Maltepe Ego karşısı) Uzmanlar Tıp Merkezi Maltepe Ankara (312) 231 89 31
Harita için tıklayın.

Fırsat Detayları

  • Lazer Epilasyon sayesinde istenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulacaksınız.
  • Pürüzsüz, pırıl pırıl ideal bir tene sahip olacaksınız.
  • Ağrısız, acısız epilasyonun keyfini yaşayacaksınız.