Gizlilik Politikamız

FırsatOn kişisel gizliliğinizi korur ve bunu ciddiye alır. Lütfen bu konudaki gizlilik politikamızı okuyarak daha fazla bilgi edinin. FırsatOn'a üye olarak bu gizlilik politikasını kabul etmiş olacaksınız.

Gizlilik Politikamız neleri kapsar?

Gizlilik politikamız FırsatOn sitesini gezerken ve/veya FırsatOn servislerini kullanırken sizden topladığımız kişisel bilgilerinizi nasıl işlediğimiz konusunu kapsar. Gizlilik politikamız FırsatOn'un sahip olmadığı ve/veya kontrol etmediği 3. partileri kapsamaz.

Kullanıcı Kişisel Bilgileri

FırsatOn servislerinden yararlanabilmek için kullanıcının çeşitli formları doldurmak suretiyle üye kaydı açması gerekmektedir. Kişisel bilgiler isim, soyad, telefon numarası, adres, doğum tarihi gibi kişiye ait bilgileri içerebilir. Kişesel bilgi toplamadaki önceliğimiz size düzenlenebilir, verimli bir deneyim sağlamaktır. Sadece bu amaç doğrultusunda kişisel bilgi toplamaktayız.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Paylaşımı

Üye kaydı sırasında toplanan bilgiler FırsatOn’un üyelerine mevcut ve yeni servisleri sunabilmek ve geliştirmek için kullanılmaktadır. Sizden aldığımız bilgiler kullanıcı kimliği gizli tutulacak şekilde çeşitli istatistiksel çalışmalar ve pazar araştırmaları için kullanılabilir. Kimliğinizi ifşa edecek herhangi bir bilgi (İsim, soyad, telefon, e-posta, adres) sizin özel izniniz olmadan hiçbir şekilde başka kuruluşlara verilmez, kiralanmaz ve satılmaz. Bilgilerinizi paylaşmamız esas olduğu için size yönelik yapılacak herhangi bir duyuru, pazarlama veya reklam çalışması FırsatOn üzerinden yapılır. Bu tür duyuru ve kampanyalar ile ilgili mesajları almak istemiyorsanız bize e-posta aracılığı ile bunu bildirebilirsiniz.

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak, Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi durumlarında kişisel bilgilerinizi ilgili makamlarla paylaşabiliriz.

E-posta Listesi ve Site Üyeliğinden Ayrılma

Seçiminiz üzerine başlatılan e-posta aboneliği ile e-posta hesabınıza düzenli olarak gelen fırsat bültenlerimizi istemiyorsanız bu e-posta içindeki "Abonelikten Ayrıl" linkini tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz site üzerinden hesabınıza giriş yapıp "Profilimi Güncelle" menüsünden de abonelikten ayrılma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm hesap bilgilerinizi silmek isterseniz hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresinizden adresine bu konuda bir e-posta atmanız yeterlidir. Gerekli işlemler 3 iş günü içinde gerçekleştirilir.

Bilgi Güvenliği

FırsatOn, sistem dahilindeki bilgileri özel ve gizli tutmak, yetkisiz kullanıma veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder. Şifreniz gibi önemli bilgiler kriptolu (kodlanmış) şekilde veri tabanımızda tutulur. Ancak, üçüncü partiler yasal olmayan yollarla kullanıcı ve FırsatOn arasındaki iletişime dahil olabilmekte ve toplayabilecekleri kişisel bilgileri suistimal edebilmektedir. Bu yüzden, FırsatOn ekibi olarak gizliliğinizi korumak için gerekli özeni taahhüt edip elimizden geleni yapsak da kişisel bilgilerinizin her durumda gizli kalacağı garantisi veremeyiz. Giriş şifrenizi kimseyle paylaşmamalı ve otorite sahibi olmayan kişilerin eline geçmesinden korumalısınız.

FırsatOn site dahilinde başka sitelere link verebilir. FırsatOn, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamalarına yönelik bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu siteler hakkındaki sorularınızı, o sitelerin gizlilik politikasını inceleyerek giderebilirsiniz.

Yaşa Uygun İçerik

FırsatOn çocukların kullanması için yapılmış bir site değildir, özellikle 13 yaş altı çocuklar için. 13 yaşından küçük olanların siteyi kullanmalarına, kişisel bilgilerini girmelerine ve eposta almalarına izin verilememektedir. 13 ile 17 yaş arası kişilerin siteyi kullanmaları ve eposta alabilmeleri için ebebeynlerinden ve ya büyüklerinden izin almaları gerekmektedir.

Gizlilik Sözleşmesinin Değiştirilmesi

FırsatOn gizlilik sözleşmesini zaman zaman değiştirme hakkına sahiptir. Ancak herhangi bir değişiklik yapıldığında gizlilik sözleşmesinde net şekilde belirtilecektir. Zaman zaman gizlilik sözleşmesini incelemenizde yarar olduğunu düşünüyoruz. FırsatOn sitesini devamlı ziyaretleriniz, iş bu sözleşmeyi onayladığınız anlamına gelmektedir.