X

İletişim

Sık Sorulan Sorular

 • FırsatOn fırsat veya fırsat kuponu satıyor mu?
  FırsatOn satış sitesi değildir. Herhangi bir ticari amacı olmadan sadece fırsat satışı yapan kampanya sitelerinden sizin için en uygun ve faydalı kampanyaları derleyip sunmaktadır.

 • Fırsat kupon kodum elime ulaşmadı, tekrar gönderir misiniz?
  E-posta ile gönderilen kupon kodları e-posta programınızın "Önemsiz Mesajlar" klasörüne düşmüş olabilir. Bu klasörü kontrol edebilirsiniz. Fırsatı ya da kuponu direkt olarak FırsatOn'dan satın almışsanız hesabınıza giriş yapıp "Kuponlarım" menüsünden almış olduğunuz kupon kodlarına ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemini FırsatOn'un yönlendirdiği kampanya sitelerinden birinden yapmışsanız ilgili site ile iletişime geçerek kupon kodunuzu tekrar isteyebilirsiniz.

 • Almış olduğum fırsatı nasıl iade edebilirim?
  FırsatOn direkt satış yapmadığından almış olduğunuz fırsatı iade etmek için fırsatı satın aldığınız site ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firma ve site iletişim bilgilerine kampanyanın sayfasından ulaşabilirsiniz.

 • Günlük e-posta bildirilerinden nasıl çıkabilirim?
  Gönderdiğimiz tüm bildirilerin üst ve alt kısımlarında "üyelikten ayrıl" ya da "abonelikten ayrıl" şeklinde linkler bulunmaktadır. Bu linkleri kullanarak günlük e-posta listesinden çıkabilirsiniz. Site üzerinden hesabınıza giriş yapıp "Profilimi Güncelle" menüsünden de e-posta aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

 • İşletmem için benzer kampanyalar nasıl düzenleyebilirim?
  Benzer kampanyalar düzenlemek için sitemizde fırsatları yayınlanan ve direkt fırsat satışı yapan site ve firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.
Uyarı:
 • Fırsatlarla ilgili sorgu öncesi mutlaka Sık Sorulan Sorular kısmını gözden geçiriniz.
 • Başka sitelerden almış olduğunuz fırsatlar hakkındaki sorgularınızı ilgili fırsat sitesine yapınız.
 • Kurumsal başvurular için lütfen direkt fırsat satışı yapan sitelerle iletişime geçiniz.
İletişim Bilgileri:
Fırsaton direkt satış yapmaz ve direkt reklamveren kabul etmez. Diğer konular için info@firsaton.com adresinden iletişime geçiniz.

Telefon numaranızı boşluksuz olarak 10 haneli giriniz. Örnek: 5324441122