Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde paylaştığımız fırsatlara yönelik en çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Başka istek ve sorularınız için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

FırsatOn nedir?

FırsatOn, günlük indirimler sunan grup satın alma şirketlerinin fırsatlarını, özel alışveriş kulüplerinin kampanyalarını tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur. Kısaca FırsatOn sayesinde kısa süreli geçerli olan fırsatları kaçırmadan yakalayabilirsiniz.

Günlük fırsat bülteninden (e-posta) nasıl ayrılabilirim?

Seçiminiz üzerine başlatılan e-posta aboneliği ile e-posta hesabınıza düzenli olarak gelen fırsat bültenlerimizi istemiyorsanız bu e-posta içindeki "Abonelikten Ayrıl" linkini tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz site üzerinden hesabınıza giriş yapıp "Profilimi Güncelle" menüsünden de abonelikten ayrılma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günün Fırsatını nasıl satın alabilirim?

Sitemizde yayınladığımız fırsata ait olan “Satın Al” butonuna tıkladığınızda otomatik olarak ilgili fırsatı gerçekleştiren siteye yönlendirileceksiniz. Daha sonra satın alma işleminizi o site üzerinden gerçekleştireceksiniz. Fırsat, FırsatOn tarafından satılıyorsa direkt olarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

FırsatOn üzerinden kampanya satın almak güvenli midir?

FırsatOn’ta fırsatlarını sunduğumuz bütün grup satın alma sitelerini, site güvenliklerinden emin olduktan sonra sitemizde yayınlıyoruz. Sitemizde bulunan şirketler gerekli yasal koşullar ve gizlilik altında satış işlemini gerçekleştirmektedir. Bu konuda bize ve fırsatlarını sunduğumuz sitelere güvenebilirsiniz. FırsatOn olarak direkt sattığımız fırsatlar da kontrol edilmiş güvenilir tedarikçilerden sağlanan ürün ve hizmetlerden oluşmaktadır.

Ürün satın aldım, ne zaman bana ulaşır?

Ürünler, tedarikçilerin stok durumuna göre, ürün sayfasında aksi belirtilmediği sürece 10 gün içinde kargoya verilir.

Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödüyor muyum?

Ürünler aksi belirtilmediği sürece ödemeli kargo ile gönderilir. Kargo ücreti oturduğunuz bölgeye göre 4TL-10TL arasında değişebilir. Kargo dahil kampanyalı ürün aldığınızda ise ek bir kargo ücreti ödemezsiniz.

Satın aldığım fırsatı aynı gün için kullanmak zorunda mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Mesela satın aldığınız fırsat 3 ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki 3 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Satın alma işlemi sırasında fırsatın geçerlilik süresi hakkında bilgiyi detaylar bölümünde bulabilirsiniz.

Satın aldığım kampanyanın kodu henüz elime ulaşmadı bu konuda ne yapabilirim?

Satın aldığınız kampanyanın kodları kampanya bittikten sonra size gönderiliyor. Eğer gün sonunda kampanya kodu elinize geçmediyse, kampanyayı satın aldığınız firma ile ya da kampanya satışını yapan site ile iletişime geçebilirsiniz. Firma ve site iletişim bilgilerine kampanyanın sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yayınladığınız her fırsattan dilediğimiz kadar satın alabiliyor muyuz?

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Fırsat satın alma sayıları ve limitleri ilgili fırsatın sayfasında belirtilmektedir.

Kuponumun süresi dolsa bile kullanabilir miyim?

Hayır, aksi belirtilmedikçe, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

FırsatOn üzerinden satın aldığım kampanya indirimini başka bir kampanya için kullanabiliyor muyum?

Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

Satın aldığım fırsatı bir başkasına hediye edebilir miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz.

FırsatOn üzerinden satın aldığım fırsatın, belirtilen miktarının tamamını ilk ziyaretim sırasında kullanamazsam, kalan miktarını sonradan kullanabilir miyim?

Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız bütün kuponlar tek seferlik kullanımlar içindir.