Hakkımızda

Neden Fırsaton?

Çünkü fırsatları kaçırmanızı istemiyoruz!

Fırsaton Nedir?

firsaton.com ile artık fırsatlar sizden kaçamayacak!

Her gün yeni bir fırsat ve grup satınalma sitesinin açıldığı günümüzde şehrinizdeki fırsatları takip edebilmekte zorlanmamamız, fırsatları kaçırmamanız için Fırsaton hizmetinizde!

Artık her sabah onlarca siteden gelen emailleri tek tek kontrol etmenize, onlarca siteye her gün tek tek bakmanıza gerek yok!

Fırsaton sizin için fırsat sitelerini takip eder, fırsatları derler ve size özet şeklinde en güncel halinde sunar. Yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş kategori algoritması sayesinde ilgilendiğiniz konudaki fırsatları bulmak artık çok kolay!

Tek yapmanız gereken www.firsaton.com'a girip o gün için ilginizi çeken herhangi bir fırsat olup olmadığını kontrol etmeniz. Dilerseniz paylaştığınız e-mailinize en güncel fırsatları düzenli olarak gönderebiliriz. Bizi Twitter, Facebook gibi sosyal ağlardan takip ederek de fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Beğendiğiniz veya ilginizi çeken bir fırsat olduğunda sitemizdeki link'leri takip ederek detaylı bilgi alabilir veya yayınlayıcı site üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Fırsat ve Grup Satınalma Siteleri Nelerdir?

"Birlikte satın alma gücünü" üzerine çalışan sistem, kullanıcılara normalde edinemeyecekleri kadar yüksek oranlarda indirim imkanı sağlamaktadır. Şehrinizin en gözde restoranlarında %90’lara varan indirimlerle dostlarınızla yemek yiyebilir, uzun zamandır ertelediğiniz tenis kursuna yine %90’lara varan indirimlerle katılabilirsiniz, stresli ve yoğun iş hayatınıza %90'lara varan indirimle güzel ve rahatlatıcı bir SPA molası verebilirsiniz.

Fırsaton bir fırsat sitesi değildir, fırsat sitelerindeki teklifleri bulur, size listeler ve/veya e-posta ile gönderir. Böylece fırsatları kaçırmazsınız!

Hangi Sitelerini Takip Ediyoruz?

Fırsat siteleri konusunda seçiciyiz! Sizlere en kaliteli ve güvenli fırsatları sunabilmek için takip ettiğimiz siteleri seçerken bazı kriterlere bakıyoruz:

  • Güven! Fırsat sitesinin bellir bir süredir yayında olması, firma bilgilerinin açık olması ve güvenli ödeme sistemi olması gerekir.
  • İçerik! Takip ettiğimiz sitenin yayınladığı bilgilerinin (Fiyat vs.) tutarlı olması gerekir.
  • Yazılım! Fırsat sitesinin yazılımının hata veren veya tamamlanmamış sayfaların olmaması gerekir.
  • Güncel! Fırsat sitesinin içeriğinde güncel olmayan bilgiler olmaması gerekir.
  • Konsept! Fırsat sitesinin konsepte uygun olarak kısa süreli fırsatlar sunmanı gerekir.

Takip etmemizi istediğiniz fırsat ve grup satın alma siteleri varsa bizimle iletişime geçin.