Nişantaşı SF La Estetica Estetik & Güzellik Merkezi'nde Dudak Dolgusu Uygulaması!

İndirimli Fiyat: 1250 TL
Değeri:
1400 TL
İndirim:
% 11
Kazancınız:
150 TL
Bu fırsatı almak için gereken zaman dolmuştur. Benzer kampanyalara bakabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat

Aynaya bakınca dudaklarınızı görmek mutsuz mu ediyor?

Dudaklarınızın şeklinden, inceliğinden özetle görüntüsünden memnun değilseniz güzelliğin ve değişimin adresi olan "SF La Estetica" standartlar ötesi sıcak ortamı ile İstanbul Nişantaşı'nda harika bir fırsat sizi bekliyor!

Nişantaşı SF La Estetica'da dudak dolgusu uygulaması ile daha çekici olan dudaklara kavuşabilirsiniz!

SF La Estetica'da Açılışa özel Dudak Dolgusu 1250 TL!

*Hyalüronik asit bazlı Avrupadan gelen kaliteli dolgularla dudaklara hacim ve nem verilir.

La Estetica Estetik & Güzellik Merkezi Hakkında

SF La Estetica "Estetik & Güzellik Merkezi" olarak güzellik sektöründe en yeni, yüksek ve kaliteli hizmetler vererek değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Güzelliğin ve değişimin adresi olan "SF La Estetica" standartlar ötesi sıcak ortamı ile İstanbul Nişantaşında hizmet vermektedir. Medikal merkezimiz ilgili sektörde dünyadaki teknoloji gelişmelerini yakından takip ederek yurtdışından getirilen modern cihazlarla donatılmıştır.

"SF La Estetica" olarak yurtdışından özellikle "Rusya, Ukrayna, İsveç, Almanya, Kore" vb. ülkelerden getirdiğimiz ürünlerle farklılığımızı sunmaktan gurur duymaktayız. Özellikle müşterilerimizin memnun kaldığı cilt bakımında - Prenses soğuk temizleme cilt bakımı farklılığımızın önde gelenlerindendir. Buna ilave olarak İsveç ürünü olan profesyonel cilt bakımı ürünü "Pleyana" ile yüksek ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Türkiyede bir ilk olan "Kirpik Botoksu" yine ciddi farklılık yaratarak güzellik sektöründe edindiğimiz tecrübeyi göz önünde bulundurmaktadır. Kirpik botoksu (Lash Botox) Ukrayna ürünü olan "Lash Secret Botox" ilaçlarıyla ve en yeni teknolojisi ile, başta iğne ile yapılan bir uygulama olarak görülsede iğneli uygulama değildir. Vitamin, pigment, keratin ve botoks yüklemesi ile kirpik dolgunlaştırma ve kaldırma işlemidir. Herkes için önemli olan Buz Lazer Epilasyon cihazımız teknolojinin en üst seviyesi olarak müşterilerimize istenmedik tüylerden kolaylıkla ve acısız kurtulabilmeyi sağlamaktadır.

"SF La Estetica" olarak sektörümüzde yaşanan sıkıntıları aşarak mutlu müşteriler oluşturmak en büyük arzumuzdur.

Nasıl Kullanılır?

31 Mart tarihine kadar geçerlidir.

Randevu gereklidir.

Randevu için 0 (212) 296 26 24 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Randevu iptali ve değişikliği 1 gün önceden bildirilmelidir. Aksi durumda işletme, kupon kodunu kullanıldı sayma hakkına sahiptir.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Fırsatı Sunan

Site:Grupfoni
Destek Hattı:(850) 297 53 75

İşletme:SF La Estetica